OPTI'KORIAI
VietaAukštaičių g. 5, Vilnius
Plotas125 m²
Metai2023
StatusasRealizacija
Opti'koriai – tai stilingų akinių rėmelių salonas – galerija Paupyje. Interjero atspirties tašku tapo dviejų kontrastų dermė – akinių rėmelių grakštumas, subtilumas ir smulkumas išsiskiria didelių ir masyvių akmens plokštumų kontekste. Natūralus ir lietas akmuo, tinko dekoras, akmens masės plytelės kuria švarią ir monumentalią aplinką, o medžio intarpai suteikia visumai šilumos bei jaukumo.
Daug dėmesio skirta Opti‘korių apšvietimo sprendiniams. Buvo svarbu ne tik kokybiškai apšviesti ir išryškinti akinių rėmelių linijas, bet sukurti ir komfortišką patirtį klientui, beieškančiam tinkamiausio pasirinkimo. Dėl šios priežasties sukurtas unikalus šviečiančios sienelės sprendinys – švelnios ir išsklaidytos šviesos šaltinis.
Interjero griežtumui ir kietumui atsverti kuriamos organinių formų akimirkos kviečia užeiti, patirti, pažinti – lenktos formos salos, skatinančios natūralų kiekvieno svečio judėjimą salono erdvėje, taip pat laukiamojo zonoje kabanti lengva stiklinių lęšių ekspozicija, kviečianti prisiliesti ir iš arčiau pažinti pirmines kiekvieno akinių rėmelio fazes.